{ "user": { "type": "identify", "data": { "user":{ "id":"6adf97f83acf6453d4a6a4b1070f3754", "firstName": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "lastName": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "phone": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "gender": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "dateOfBirth": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Superstep Önerileri

  faq-container-loyalty-banner

  SuperMember’a Nasıl Üye Olurum?

  image

  Hemen katıl butonuna tıkla

  Yukarıdaki hemen katıl butonuna tıkla (Eğer üyeysen Hesabım > SuperMember sayfasını ziyaret edebilirsin).

  1
  image

  Üyelik formunu doldur

  Üyelik formundaki alanları eksiksiz olarak doldur.

  2
  image

  Artık SuperMember’sın!

  Hemen alışverişe başla, sana özel ayrıcalıkların keyfini çıkar!

  3
  faq-container-loyalty-howto
  Nasıl Çalışır?
  SuperMember’a katılmak için SuperStep üyesi olman yeterli! İlk siparişinden itibaren topladığın puanlarla yeni statülere ulaşabilirsin. Sonraki alışverişlerinde de statünü artırabilir ve yeni seviyenin sana kazandırdığı avantajlardan faydalanabilirsin. SuperMember; Silver, Gold, Platinum ve Exclusive olmak üzere dört farklı seviyeden oluşur. SuperStep üyeliğin seni direkt Silver statüsünden başlatır. Alışverişlerinden kazanacağın 5.000 puan ile Gold, 10.000 puan ile Platinum, 20.000 puan ve üstü ile Exclusive statüsüne erişebilirsin. Her 1₺’lik harcaman sana 1 puan kazandırır. Kazandığın puanları hediye çeklerine dönüştürebilir, her alışverişini daha keyifli ve avantajlı hale getirebilirsin!
  faq-container-loyalty
  faq-container-loyalty
  faq-container-loyalty
  faq-container-loyalty
  Üyelik Detayları
  Her 1₺’lik alışveriş 1 puan kazandırır ve alışverişten 30 gün sonra aktif olur. Biriken her 1.000 puan statüye göre farklı değerlerde hediye çeklerine dönüştürülebilir. Dört farklı statüye ait ayrıcalıkları aşağıda inceleyebilirsin.
  faq-container-loyalty
  0 - 4.999 Puan
  faq-container-loyalty
  5.000 - 9.999 Puan
  faq-container-loyalty
  10.000 – 19.999 Puan
  faq-container-loyalty
  20.000 puan ve üstü
  Statü İndirimi

  Statü İndirimi

  Silver statüsüne özel %10 indirim kuponu
  Doğum Günü İndirimi

  Doğum Günü İndirimi

  Silver statüsüne özel %10 doğum günü indirim kuponu
  Hediye Çeki Fırsatı

  Hediye Çeki Fırsatı

  Her 1.000 puan için 50₺’lik hediye çeki
  SuperMember Sıkça Sorulan Sorular
  SuperMember nedir?

  SuperMember, puan ve seviyeye dayalı bir üyelik programıdır. SuperStep’te yapılan her alışverişten alışveriş tutarı kadar puan kazanılır. Bu puanlar SuperMember üyesinin bir statü kazanmasını sağlar. Her statü, farklı ayrıcalıklar ve sürpriz avantajlar sunar.

  SuperMember'a nasıl katılabilirim?

  SuperStep ana sayfasındaki “üye ol” butonuna tıklayıp üyeliğini tamamlayarak, puan cüzdanından SuperMember’a katılabilirsin. Eğer SuperStep üyesiysen doğrudan SuperMember’a da üyeliğin tanımlanmış olur. Yapacağın ilk alışverişle birlikte puanların 30 gün sonra tanımlanacak ve alışveriş tutarına uygun statüye erişebileceksin. Hemen SuperStep’e üye olmak için tıkla.

  SuperMember avantajları nelerdir?

  SuperStep’den yapacağın her 1₺’lik alışveriş sana 1 puan kazandırır. Yalnızca satıcısı SuperStep olan ürünlerden puan kazanımı yapabilirsin. Puanların arttıkça daha yüksek statülere ulaşabilir ve bu statüye özel ayrıcalıklardan faydalanabilirsin. Bu ayrıcalıklar arasında statüye özel indirimler, hediye çekleri, doğum günü indirim kuponları ve ücretsiz gönderim bulunur.

  SuperMember'da kaç statü var?

  SuperStep Club’da Silver, Gold, Platinum ve Exclusive olmak üzere dört farklı statü vardır. SuperStep üyeliğin seni Silver statüsünden başlatır. Alışverişlerinden kazanacağın 5.000 puan ile Gold, 10.000 puan ile Platinum, 20.000 puan ve üstü ile Exclusive statüsüne erişebilirsin. Statün yükseldikçe daha değerli hediye çekleri kazanır ve daha fazla yüksek indirim kuponlarına sahip olabilirsin.

  Nasıl Puan kazanırım?

  SuperStep online ve mağazalar üzerinden yapacağın her 1₺’lik alışverişten 1 puan kazanabilirsin. Yalnızca satıcısı SuperStep olan ürünlerden puan kazanımı yapabilirsin.  Bu puanları her statüye özel olarak belirlenen değerde hediye çekine dönüştürerek alışveriş yapabilirsin. Statün yükseldikçe sana özel kampanyalarla harcamalarının 2 katı kadar puan kazanabilir, 2 kat daha değerli hediye çekleri oluşturabilirsin.

  Puanlarımı nereden görebilirim?

  Alışverişlerinden kazandığın puanları hesabım sayfasında solda yer alan SuperMember alanına tıkladığında ekranın sağ alt köşesinde çıkacak olan puan cüzdanından takip edebilirsin. İletişim izni verdiğin takdirde kazandığın puanları, statü hoş geldin ve doğum günün indirim kuponlarını e-posta adresine gönderebiliriz. İletişim tercihlerini hesabım sayfasında bulunan bildirim ayarlarından güncelleyebilirsin. 

  Puanlarımı nasıl hediye çekine dönüştürürüm?

  Cüzdanın içinde sırasıyla Ödüller > Kullan sekmelerine tıkladıktan sonra karşına çıkan hediye çeklerini “çevir” butonuna tıklayarak dönüştürebilir, farklı alışverişlerinde dilediğin zaman kullanabilirsin. 

  SuperStep.com.tr ve SuperStep mağazalarında geçerli hediye çekleri farklıdır. Hediye çekini hangi kanalda kullanacaksan ilgili hediye çeki için puana çevirebilirsin.

  Hediye çeklerimi nasıl kullanabilirim?

  Kazandığın hediye çeklerini aşağıdaki adımları takip ederek

  kullanabilirsin.

  1. Hesabım sayfasının sağ alt köşesinde yer alan

  cüzdanın içinde sırasıyla Ödüller > Kullan sekmelerine tıkla.

  2. Açılan sekmede kullanmak istediğin hediye çekini seç ve

  yanındaki “kullan” butonuna tıkla.

  3. Açılan penceredeki hediye çekini kopyala.

  4. Kodu sepetim sayfasında yer alan kupon kodu kutucuğuna

  yapıştır. Keyifli alışverişler!

  Statüme ait indirim kodlarını nasıl alabilirim?

  Kazandığın statüye ait indirim kodlarını üyelik girişi yaptığın e-mail adresine gönderiyoruz. E-mail iletişim izinlerini açtığın takdirde, statüne tanımlanan "hoş geldin" ve "doğum günü" indirim kodların sana ulaşacaktır.

  Statüye göre hediye çeki değerleri nelerdir?

  Her 1000 puan, statüne göre farklı değerlerde harcanabilir. Bu değerler aşağıdaki gibidir:


  Silver: 1.000 puan= 50₺ Hediye Çeki


  Gold: 1.000 puan= 100₺ Hediye Çeki


  Platinum: 1.000 puan= 200₺ Hediye Çeki


  Exclusive: 1.000 puan= 250₺ Hediye Çeki


  Not: Hediye çekleri, değerlerinin minimum 2 katı tutardaki alışverişlerde kullanılabilir.

  1000'den az puanı nasıl harcarım?

  1000 puanın altında kalan puanlar hediye çekine dönüştürülmez. Statüne uygun hediye çeklerini kazanabilmen için en az 1000 puanlık alışveriş yapman gerekir. 

  Puanlarımı tek seferde hediye çekine dönüştürebilir miyim?

  Evet, kazandığın her 1000 puanı parça parça hediye çekleri olarak kullanabileceğin gibi tek seferde de kullanabilirsin. Örneğin 10000 puanı 1000₺’lik hediye çeki olarak değerlendirebilirsin. Detaylı bilgi ve statüne uygun hediye çeki çeşitleri için SuperMember cüzdanına göz atabilirsin.

  Hediye çekimi ne zamana kadar kullanabilirim?

  Hediye çekleri yıl sonuna kadar geçerlidir. Her 31 Aralık, hediye çeklerini harcaman için son gündür.

  Hediye çeklerim diğer kuponlarla birleştirilebilir mi?

  Hayır, statüne özel olarak tanımladığın hediye çeklerini tek başına ve yalnız bir kez kullanabilirsin. Diğer kuponlarla birleştirilemez.

  Puanlarım ne zaman hesabıma yüklenir?

  Puanların fatura tarihinden 30 gün sonra yüklenir. Eğer statü yükselmeye hak kazandıysan, aynı gün statün de güncellenir.

  Kullandığım puanlar statümü düşürür mü?

  Hayır, puanlarınla oluşturduğun hediye çekleri statüyü düşürmez. 

  Hediye çeklerim indirimli ürünlerde geçerli mi?

  Evet, kazandığın hediye çeklerini SuperStep’teki tüm ürünlerde kullanabilirsin.

  Doğum günü indirim kodları ve yeni statü indirim kodları hangi ürünlerde geçerlidir?

  Doğum günü indirim kodları ve yeni statü indirim kodları yalnızca seçili ürünlerde kullanılabilir.

  Kazandığım statünün süresi ne kadar?

  Kazandığın her statünün süresi 24 aydır. Alışveriş yapmasan da statün düşmeden veya değişmeden 24 ay süresince aynı statüde kalabilirsin.

  Hediye çekimle aldığım ürünü iade ettim, aynı çeki tekrar kullanabilir miyim?

  Puanların ile kazandığın hediye çeklerini tek seferde ve yalnızca tek bir alışverişinde kullanabilirsin. Hediye çeki ile satın aldığın ürünü iptal ya da iade ettiğinde hesabına aynı tutarda puan tanımlanır. Puanlarını tekrar tanımlatmak için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsin: 444 37 36

  Favorilerinize Eklendi

  favori listenize eklendi.

  Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

  E-mail adresinizi girin, ürün tekrar stoklarımıza girdiğinde size haber verelim.

  Teşekkürler!

  Ürün tekrar satışa sunulduğunda size bilgi vereceğiz.