{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Superstep Önerileri

  İade & İptal


  Siparişimi iptal edebilir miyim?

  Evet, siparişin paketlenmediyse iptal edebilirsin. Siparişini iptal etmek için Siparişler'imden iptal etmek istediğin siparişi seç ve "Aksiyon Seç" kutucuğundan "Sipariş İptal" seçeneğine tıkla. İptal etmek istediğin ürünü seçtikten sonra iptal nedenini girerek siparişini iptal edebilirsin. Eğer siparişin kargoya verildiyse iptal seçeneği aktif olmayacaktır. Ürün, eline ulaştıktan sonra iade adresimize gönderip gerekli işlemi gerçekleştirebilirsin.

  Ürünlerimi nasıl iade edebilirim?

  İade süresi, satın aldığın ürün tarafına ulaştığından itibaren 30 gündür. Ürün iadeni ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi kargo ile göndermen gerekmektedir, ücretsiz gönderim için kargoda Yurtiçi kargo cari kodumuzu belirtmeniz yeterli. 

  Yurtiçi Kargo cari kod: 342041617

  İade edilmek istenen ürünler kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir. İade işlemlerinde, ürünleri faturası veya irsaliyesi ile birlikte göndermelisin. Satın almış olduğun ürünler kullanılmış, yıpranmış veya yıkanmış bir şekilde gönderildiğinde, iade işlemi yapılmamaktadır.

  Ürünleri hangi iade adresine yapmalıyım?

  İade Adresi: Occasion Mahmutbey - Mahmutbey Mah. Ordu Cad. No:52 Bağcılar/İstanbul

  Ne kadar süre içinde ürün iade edebilirim?

  İade etmek istediğin ürünlerini 30 gün içerisinde iade için belirtilen adrese gönderebilirsin.

  Hangi ürünlerin iadesi yapılamaz?

  İç giyim, çorap, ayakkabı bakım ürünü ve maske ürünlerinde iade işlemi yapılmamaktadır.

  İade edeceğim ürün için kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?

  Ürün iadeni ücretsiz gerçekleştirmek için ürününü Yurtiçi kargo ile bize göndermen yeterli. Sadece ücretsiz gönderim için kargoda Yurtiçi kargo cari kodumuzu belirtmen gerek, Yurtiçi Kargo cari kod: 342041617

  Diğer kargo şirketleri için ödeme yapman gerekiyor.

  Faturamı kaybettim, nasıl iade yapabilirim?

  E-posta adresine gönderilen e-fatura ile ürünlerini iade edebilirsin.

  İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

  Paketin bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade şartlarına uygunsa 7 gün içinde iade süreci tamamlanır. Ürün iade şartlarına uygun değilse, tarafına bilgi verilerek adresine geri gönderilir. İade edilen tutarın kartına yansıma süresi bankaya bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysan, bankalara göre değişim göstermekle birlikte genelde 1-3 iş günü içinde kartına yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabına yansıma süresi daha uzundur. Taksitli yapılan alışverişlerde, ücretin tamamı bankaya tek seferde iade edilir. Banka tarafından kartına iadesi ise taksit sayısı kadar ayda yapılmaktadır.

  Superstep sanal mağazadan aldığım bir ürünü değiştirebilir miyim?

  Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 30 gün içerisinde SuperStep mağazalarından aynı ya da aradaki fiyat farkını ödeyerek daha yüksek fiyatlı ürünler ile değiştirebilirsiniz.

  İade sürem doldu, ürünleri iade edebilir miyim?

  Bir ürünü fatura veya irsaliyesiyle birlikte 30 gün içerisinde iade edebilirsin. Ancak 30 gün aşıldığı takdirde iade işlemi yapılamamaktadır.

  Favorilerinize Eklendi

  favori listenize eklendi.

  Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

  STOK ALARMI

  Ürün tekrar stoğumuza geldiğinde

  adresinize e-mail göndereceğiz.

  KAPAT