{ "user": { "type": "identify", "data": { "user":{ "id":"6adf97f83acf6453d4a6a4b1070f3754", "firstName": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "lastName": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "phone": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "gender": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "dateOfBirth": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Superstep Önerileri

  İşlem Rehberi


  Üyelik Oluşturma


  www.superstep.com’a üye olmak için, “Giriş Yap / Üye Ol” sekmesinden “Üye Ol” butonuna tıkla.

  Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra Üyelik Formu Aydınlatma Metni ve Kullanıcı Sözleşmesi metinlerini okuyup kutucukları işaretle.

  Açık Rıza metnini okuyarak iletişim tercihini belirledikten sonra “ÜYE OL” butonuna tıkla.

  Alışveriş yapabilmek için üye olma zorunluluğu yoktur.


  Üye Girişi


  www.superstep.com’a giriş yapmak için, “Giriş Yap / Üye Ol” sekmesinden “Giriş Yap” butonuna tıkla.

  Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra “GİRİŞ YAP” butonuna tıklayarak ya da “FACEBOOK İLE BAĞLAN” seçeneğini seçerek giriş yapabilirsin.

  Şifreni unuttuysan “Şifremi Unuttum” başlığına tıklayarak şifre yenileme adımlarını takip edebilirsin.


  Online Alışveriş Yapma


  Aşağıdaki adımları takip ederek www.superstep.com adresinden dilediğin ürünü satın alabilirsin. Beğendiğin ürünlerin renk ve beden seçimlerini yaptıktan sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak sepetine ekleyebilirsin.

  Açılan pencereden “Sepeti Görüntüle” butonuna tıklayarak sipariş detaylarını ve siparişi tamamlama adımlarını görebileceğin sepet sayfasına ilerleyebilirsin veya siteye dönerek alışveriş yapmaya devam edebilirsin.

  Eğer siparişini tamamlamak istersen açılan pencerede “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak işlemine devam edebilirsin.

  Üye girişi yapmadıysan veya üye değilsen, yukarıda belirtilen şekilde üye girişi yapabilir veya yeni üyelik oluşturabilirsin.

  Üye girişi yapmadan devam etmek istersen, sepet sayfasında “SEPETİ ONAYLA” butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada e-posta adresini girerek işlemine devam edebilirsin.

  Üye girişi yaptıysan teslimat adresi bilgilerini seçebilir veya “YENİ ADRES OLUŞTUR” bölümüne tıklayarak yeni bir adres bilgisi girebilirsin.

  Aynı sayfada “Kargo Seçenekleri” başlığı altında teslimat detaylarını inceleyebilir ve farklı teslimat alternatifleri arasından seçim yapabilirsin.

  Adres ve kargo adımlarını tamamladıktan sonra “KAYDET VE DEVAM ET” butonuna basarak Ödeme Seçenekleri adımına geçebilirsin.

  Ödeme adımında kredi kartı bilgilerini girebilir veya üye girişi yapıp kartını kaydettiysen kayıtlı Masterpass kartını/kartlarını kullanabilirsin.

  Ön Bilgilendirme Formu, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Cayma Hakkındaki Bilgilendirme metinlerini okuyup kutucuğu işaretledikten sonra, sağ tarafta yer alan sipariş bilgilerini de kontrol ederek, siparişini tamamlayabilirsin.


  İletişim


  www.superstep.com üzerinden gerçekleştirdiğin satın alma işlemleriyle alakalı sorun ve uyuşmazlıklar için Bize Ulaşın sayfamızda yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

  Şikayetinin çözüme kavuşturulması için ekiplerimiz sana yardımcı olacaktır.

  Tüketici sıfatını haiz kullanıcılarımızın ilgili kaymakamlık veya valilikler bünyesinde bulunan tüketici hakem heyetlerine veya tüketici mahkemelerine başvuru hakkı saklıdır.,


  Bilgilendirme


  www.superstep.com üzerinden gerçekleştirdiğin satın alma işlemleriyle bağlantılı Ön Bilgilendirme Formları ve Mesafeli Satış Sözleşmeleri tarafımızca 10 yıl süreyle saklanmakta ve siparişinin tamamlanmasını müteakip sisteme girmiş olduğun elektronik posta adresine gönderilmektedir.

  Favorilerinize Eklendi

  favori listenize eklendi.

  Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

  E-mail adresinizi girin, ürün tekrar stoklarımıza girdiğinde size haber verelim.

  Teşekkürler!

  Ürün tekrar satışa sunulduğunda size bilgi vereceğiz.