{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Superstep Önerileri

  Hakkımızda


  Farklı sektörlerdeki başarısını perakende alanında da sürdürmek isteyen Eren Grubu, 1990 yılında dünyaca ünlü Fransız Devanlay Grubu ortaklığı ile Devanlay - Eren Perakende ve Tekstil A.Ş’ yi kurmuştur. Şirket Lacoste ürünlerinin lisanslı üretimini yaparken, aynı yıl kurulan Er-De Pazarlama A.Ş. ise bu ürünlerin dağıtımını yapmaya başlamıştır. 


  Eren Perakende'nin temellerinin atılmasını sağlayan bu işbirliği, aynı zamanda sektörde de yeni bir dönemin başlangıcı olarak kabul edilmektedir.

  2005 yılında markalarına dünya moda devi Burberry’yi de ekleyen Eren, 2012 yılında Gant’in distribütörlük haklarını da alarak dünya markalarıyla birlikteliğine devam etmiştir. Yine 2012 yılında önemli bir kararla çok markalı ayakkabı zinciri olan SuperStep konseptini hayata geçiren Eren Perakende, tüketicilere birçok dünya markasına aynı çatı altında ulaşma kolaylığını sunmuştur. 


  Favorilerinize Eklendi

  favori listenize eklendi.

  Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

  STOK ALARMI

  Ürün tekrar stoğumuza geldiğinde

  adresinize e-mail göndereceğiz.

  KAPAT