{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Superstep Önerileri

  İade & Değişim


  Ürünlerimi nasıl iade edebilirim?

  İade süresi, satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştığından itibaren 30 gündür. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi kargo ile göndermeniz gerekmektedir, ücretsiz gönderim için kargoda Yurtiçi kargo cari kodumuzu belirtmeniz yeterli. Yurtiçi cari kod: 342041617 İade edilmek istenen ürünler kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir. İade işlemlerinizde, ürünleri faturası veya irsaliyesi ile birlikte göndermelisiniz.Satın almış olduğunuz ürünler kullanılmış, yıpranmış veya yıkanmış bir şekilde gönderildiğinde, iade işlemi yapılmamaktadır.


  Ürünleri hangi iade adresine yapmalıyım?

  İade Adresi: Occasion Mahmutbey - Mahmutbey Mah. Ordu Cad. No:52 Bağcılar/İstanbul


  Ne kadar süre içinde ürün iade edebilirim?

  İade etmek istediğiniz ürünlerinizi 30 gün içerisinde iade için belirtilen adrese gönderebilirsiniz.


  Hangi ürünlerin iadesi yapılamaz?

  İç giyim ve çorap ürünlerinde iade işlemi yapılmamaktadır.


  İade edeceğim ürün için kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?

  Gönderilerinizi Yurtiçi Kargo ile yaptığınız takdirde ödeme yapmayacaksınız. Diğer kargo şirketleri için ödeme yapmanız gerekmektedir.


  Faturamı kaybettim, nasıl iade yapabilirim?

  E-posta adresinize gönderilen e-faturanız ile ürünlerinizi iade edebilirsiniz.


  İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

  Paketiniz bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade şartlarına uygunsa 7 gün içinde iade süreci tamamlanır. Ürün iade şartlarına uygun değilse, tarafınıza bilgi verilerek adresinize geri gönderilir. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankalara göre değişim göstermekle birlikte genelde 1-3 iş günü içinde kartınıza yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur. Taksitli yapılan alışverişlerde, ücretin tamamı bankaya tek seferde iade edilir. Bankanız tarafından kartınıza iadesi ise taksit sayısı kadar ayda yapılmaktadır.


  Değişim yapmak istiyorum, ne yapmalıyım?

  Siparişlerde değişim işlemi yapamıyoruz. Ürünleriniz kargoya verilmediği sürece siparişin iptalini talep edebilirsiniz.


  Mağazadan değişim/iade yapmak istiyorum?

  Online alışverişlerinizde mağazalarımızdan iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. İade işlemi yalnızca Superstep.com.tr üzerinden yapılmaktadır.


  İade sürem doldu, ürünleri iade edebilir miyim?

  Bir ürünü fatura veya irsaliyesiyle birlikte 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ancak 30 gün aşıldığı takdirde iade işlemi yapılamamaktadır.

  STOK ALARMI

  Ürün tekrar stoğumuza geldiğinde

  adresinize e-mail göndereceğiz.

  KAPAT