< img height = "1" width = "1" style = "display:none" src = "https://www.facebook.com/tr?id=1332261630151305&ev=PageView&noscript=1" />

Sık Sorulan Sorular

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişinizi tamamladığınız zaman yaklaşık olarak 15-20 dk. içerisinde kayıtlı e-mail hesabınıza otomatik olarak siparişinizin alındığına dair bir mail yönlendirilecektir, mail gelen kutunuza düşmediyse, lütfen spam maillerinizi kontrol ediniz.

E-mail, fax ve ya telefon yoluyla sipariş verebilir miyim?

Superstep sanal mağaza sadece internet üzerinden sipariş alınmaktadır. E-mail, fax ya da telefon ile sipariş alınamamaktadır.

Hangi ödeme şekilleri ile ödeme yapabilirim?

Superstep sanal mağazada tüm kredi kartları, atm kartları ve sanal kartlar ile ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı detaylarım güvende midir?

Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Superstep sanal mağaza kullanıcısı olarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Genel olarak websitemizi hiçbir kişisel data bırakmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak kişisel bilgileriniz ile ilgili bazı detayları talep ettiğimiz durumlar şu şekildedir:

? Sipariş verirseniz

? Newsletter üyesi olursanız

? Superstep sanal mağazaya üye olursanız 

1. Tüm kişisel datanız bilgisayarınızı kapatmadan önce şifrelenir ve internet üzerinden aktarılır.Superstep online mağaza tüm bilgilerinizi güvenle şifrelemek üzere 128 bit şifreleme ile `Secure Socket Layer? olarak adlandırılan SSL sertifikasını kullanır. Siparişiniz, isminiz, adresiniz, kredi kartı ya da hesap detaylarınızı içeren şifrelenmiş bilgileriniz başkaları tarafından görüntülenemez.

2. Farklı pencerelerle çalıştığımız için ya da kullandığınız browser her zaman SSL bağlantısını gösteren bir mesaj göstermiyorsa her pencerede şifrelemeyi göremeyebilirsiniz. Ancak, checkout aşamasında bilgilerinizin güvenli aktarımını görmek için Mouse üzerinde sağ klik yaparak, `kaynak kodu göster? seçeneğini seçebilirsiniz.

3. Size ait tüm kişisel bilgileri internete bağlı olmayan bir bilgisayarda topluyoruz, bu sebeple size ait bilgilere bir model ağı üzerinden başka kişiler tarafından ulaşılması mümkün değildir.

4. Hesabınıza izinsiz erişimi engellemek ve kişisel bilgilerinizi güvende olmasını sağlamak için şifrenizi ve hesap detaylarınızı lütfen başkalarıyla paylaşmayınız.

5. Newsletter üyeliğinden dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Newsletter linki üzerinden, Newsletter bilgilerinize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu bölümde, kişisel bilgilerinizi değiştirebilir ya da Newsletter uygulamasından tamamen ayrılabilirsiniz.

Teslimat seçenekleri nelerdir?

Ertesi gün kargo: Hafta içi saat 15:00 a kadar verilen siparişler aynı gün, 15:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün Yurtiçi kargoya teslim edilmektedir. Hafta sonu verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.

Siparişim seçmiş olduğum bir adrese yönlendirilebilir mi?

Siparişinizi seçmiş olduğunuz bir adrese yönlendirebiliriz-iş, aile, arkadaş ya da komşu adresleri gibi. Siparişinizi geçtiğiniz zaman lütfen teslimat adresini belirtiniz. Alternatif bir adres belirtilmediği sürece siparişiniz fatura adresinize teslim edilecektir. Üzülerek belirtiriz ki siparişiniz kiralık posta kutularına yapılamamaktadır.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir bilgilendirme maili yönlendireceğiz. Bu mail içerisinde yazan sipariş takip numarası ile kargonuzu Yurtiçi Kargo üzerinden takip edebilirsiniz.

Sipariş teslimatında evde yoksam ne oluyor?

Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa, Yurtiçi Kargo belirtilen adrese ikinci bir uğrama daha yapar. İkinci uğramada tekrar adresinizde bulunamadığınız takdirde, ürününüz merkeze geri gönderilir ve otomatik iade sürecine girer.

Siparişimin hangi aşamada olduğunu nasıl öğrenebilirim?

"Login" durumdayken "Hesabım/Siparişlerim" seçeneğinden siparişinizi bulabilirsiniz. "Siparişimi izle" linki üzerinden sipariş numaranızı ve teslimat adresinizin il posta kodunu girerek şu bilgilere ulaşabilirsiniz:

Superstep sanal mağazadan aldığım bir ürünü nasıl iade edebilirim?

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken sitemizde belirtilen adımları dikkate alarak yapınız. Lütfen ürününüz ile beraber gelen iade formunu doldurunuz. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi kargo ile göndermeniz gerekmektedir, ücretsiz gönderim için kargoda Yurtiçi kargo cari kodumuzu belirtmeniz yeterli, Yurtiçi cari kod: 342041945

Superstep sanal mağazadan alınmamış bir ürünü Superstep sanal mağazaya iade edebilir miyim?

Superstep sanal mağaza, sadece Superstep sanal mağazadan almış olduğunuz ürünleri iade edebilirsiniz.

Ürün iadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayını aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade edilecektir.

Neden Superstep sanal mağazadan alışveriş yapmalıyım?

Superstep sanal mağaza, Superstep mağazalarda satışa sunulan tüm ürünlerin ve sadece sanal mağazaya özel ürünlerin satışa sunulduğu internetteki tek resmi satış kanalıdır. Buradan yapacağınız alışverişlerde sipariş verdiğiniz ürün, ücretsiz olarak evinize gönderilir; ürünü iade etmek istediğiniz zaman yine ücretsiz olarak geri gönderebilir, yerine başka bir ürün sipariş verebilirsiniz. Evinizden çıkmadan, yorulmadan keyifle alışveriş yapabilmeniz için SuperStep e-shop kolaylıklarını üye olmadan da inceleyebilirsiniz.

Superstep sanal mağazada alışveriş limiti var mıdır?

Superstep sanal mağazadan dilediğiniz adette ürün satın alabilirsiniz, sevdiklerinize hediye gönderebilirsiniz.

Hangi bölgelere gönderim yapabiliyorsunuz?

Superstep sanal mağaza sadece Türkiye sınırlarında hizmet vermektedir.

Hangi günler gönderim yapılabiliyor?

Hafta içi saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün, 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün Yurtiçi kargoya teslim edilmektedir. Hafta sonu verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Tüm alışverişlerinizde kargo ücreti Superstep.com.tr tarafından karşılanmaktadır.

Teslimat süresi ne kadardır?

Hafta içi saat 15:00 a kadar tamamlanan siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek normal şartlarda 24 saat içerisinde teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargoya verilir ve normal şartlarda 24 saat içerisinde teslim edilir. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilir ve 24 saat içinde teslim edilir. Kargonuz yola çıktığı zaman bir bilgi maili alacaksınız. Belirlenen bu kargo süreleri planlanan kargo süreleri olmakla beraber değişkenlik gösterebilir, kargonuz yaz-kış şartları göz önünde bulundurularak 1-5 iş günü içerisinde teslim edilebilir. Verilen adrese teslimat konusunda gereken özeni göstereceğiz. Ancak, yanlış bilgi girişi sonucu siparişin teslim edilmemesi yada yanlış adrese teslim edilmesinden sorumlu değiliz. Bu sebepten dolayı gönderim adreslerinin doğru girilmesi konusunda hassasiyetinizi rica ederiz.

Sorun Yaşarsanız

Ödeme işlemlerinde yaşağacağınız olası sorunlar ile ilgili olarak müşteri hizmetleri departmanımıza kart numaranızın tamamını vermeyiniz. Sadece kart numarasının ilk 6 hanesini yazmanız yeterlidir.

Para puan nedir?

Para puan, yaptığınız alışverişlerde alışverişinizin %5 i tutarında para yerine kullanabileceğiniz puandır. Kazandığınız para puanları sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Para puan kullanarak satın aldığım ürünün iadesini gerçekleştirdiğimde para puanım üyelik hesabıma geri yüklenir mi?

Evet. İade yaptığınız ürünlerde kullanmış olduğunuz para puanlar iadeniz gerçekleştikten sonra üyelik hesabınıza geri yüklenecektir.

Promosyon kodum ve/veya hediye çekim var. Nasıl kullanabilirim?

Satın alma sayfasına geldiğinizde promosyon kodunuzu ‘Promosyon kodu’ butonuna, hediye çekiniz var ise ‘Hediye Çeki’ butonuna kodunuzu yazın.

Ürün teslimat süresini(2-5 gün) beklemek istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Aynı gün teslimat seçeneğimiz mevcuttur. Ürünü o gün içerisinde teslim almak istiyorsanız siparişinizi 15:00’dan önce vermelisiniz. Teslimat 20:00’a kadar yapılır. 15:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Bu seçeneği seçerek 9,90 TL karşılığında bu hizmeti alabilirsiniz. Cumartesi-Pazar günleri ve resmi tatillerde teslimat yapılmamaktadır.

Para Puan nedir?

Para puan, yaptığınız alışverişlerde alışverişinizin %5 i tutarında para yerine kullanabileceğiniz puandır. Kazandığınız para puanları sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Para puan kullanarak satın aldığım ürünün iadesini gerçekleştirdiğimde para puanım üyelik hesabıma geri yüklenir mi?

Evet. İade yaptığınız ürünlerde kullanmış olduğunuz para puanlar iadeniz gerçekleştikten sonra üyelik hesabınıza geri yüklenecektir.

Soru

Cevap

Soru

Cevap

Neden sepette indirim uygulamıyor?

Sepet indirimi uygulanabilmesi için üye girişi yapılması gerekiyor.
ÜCRETSİZ KARGO
30 GÜN İADE GARANTİSİ
KREDİ KARTINA TAKSİT
GÜVENLİ ÖDEME
MAĞAZADAN DEĞİŞİM